MedPred Times #3

семейная медицина
Каждый переходит на семейную медицину по-своему

Кризис жанра (эссе о буднях маркетинга)

Позвонил хороший знакомый: — Привет! — Привет! — Помощь нужна. — Что случилось? — Да по работе. У друга что-то с продажами, роста совсем нет…

читать полностью

Ново-пассит: секрет эффективности (не реклама)

Очень коротко на странице MedPred.Org в Facebook

Merck продает безрецептурный бизнес компании Bayer

Merck объявил о продаже своего безрецептурного бизнеса (Consumer Care), в том числе известный препарат для лечения аллергии кларитин, компании Bayer за 14,2 млрд $.

Сделка также включает в себя сотрудничество двух компаний в исследовании препаратов для лечения сердечной недостаточности и других сердечно-сосудистых заболеваний.

Полный текст статьи (на английском)

Уряд України співпрацюватиме із міжнародним бізнесом у реформуванні охорони здоров’я

Реформування охорони здоров’я має відбуватися на засадах демонополізації управління, дерегуляції та деконцентрації ресурсів. «Зменшення кількості регулюючих процедур допоможе кардинально зменшити зловживання в галузі. Очистивши охорону здоров’я від корупції, зможемо почати її докорінне реформування – зокрема, впровадження медичного страхування, лікарського самоврядування й водночас контролю якості охорони здоров’я з боку громади, наприклад, через механізм опікунських рад закладів охорони здоров’я», – наголосив Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич.

У свою чергу Міністр охорони здоров’я Олег Мусій зазначив: «Протягом найближчих тижнів на обговорення громадськості буде винесена концепція побудови нової системи охорони здоров’я в Україні. Після ухвалення цієї узгодженої експертами концепції Урядом розроблятиметься деталізований покроковий план реформування, розрахований в середньому на три роки».

На думку Олександра Сича, стратегічна мета Уряду – зробити українську охорону здоров’я якісною та доступною для пацієнтів, а український ринок ліків, медичних виробів та медтехніки – прозорим і конкурентним, привабливим для міжнародних компаній. «Для нас буде дуже корисною консультативна, технологічна, експертна допомога наших міжнародних партнерів у реформуванні охорони здоров’я. Ми розуміємо, що натомість міжнародний бізнес чекає від України сприятливого інвестиційного клімату, прозорого бізнес-середовища. Уряд України докладає усіх зусиль для створення таких умов для плідної співпраці», — підсумував Віце-прем’єр-міністр.

За матеріалами Урядового порталу

Также смотрим:

Предыдущий номер MedPred Times

Обсуждение работы в фармкомпаниях на форуме МедПред-Украина

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *